روش نصب ورقهای کامپوزیت:

روش نصب و انواع ورق کامپوزیت

*  روش ثابت Fixing : ورقها  را پس از برش و خم کردن با  پیچ یا پرچ بوسیله نبشیهای آلومینیومی به زیر سازی فلزی متصل می کنند.

نمای-کامپوزیت-فیکس

*  روش ریلی Hanging: در روش ریلی ، ورقها را  با استفاده از شیارها ، بصورت ریلی بر روی پروفیل‌های آلومینیومی نصب می کنند. این حالت سریع تر از روش fixingمیباشد و قابلیت جداسازی و تعویض قطعات را دارد و همچنین چون پروفیل های ناودانی شکل هستند دیگر نیازی به آب بندی  نما نمیباشد.

نمای-کامپوزیت-هنگ

انواع ورق کامپوزیت:

روش نصب و انواع ورق کامپوزیت

آلومینیوم کامپوزیت پانل: آلومینیوم کامپوزیت پانل معمولی از ترکیب چندلایه همراه پوشش آلومینیومی درست میشود . که اجزای تشکیل دهنده آن به این صورت است که دو صفحه آلومینیوم روکش شده، سطح هسته پلی‌اتیلنی آن را پوشانده است. همچنین چسباندن این لایه ها به هم ، توسط فرایندهای شیمیایی و مکانیکی است، که ازورقه ورقه شدن لایه ها جلوگیری میکند .

آلومینیوم کامپوزیت پانل نانو: ورقهای کامپوزیتی که لایه نانودارد دارای ویژگی های ضد آلایندگی، مقاومت در برابر آتش، در برابر مواد اسیدی و قلیایی  خاصیت خود تمیز کنندگی نیز می باشد.و همچنین این ورقها در مقایسه با ورقهای pvdfخاصیت تمیز کنندگی بیشتری دارد و دیگر نگرانی در مورد ساختماهای بلند را ندارد.

آلومینیوم کامپوزیت پانل طیفی (رنگی):ورقهای آلومینیوم طیفی  به دلیل تنوع رنگی که از طبیعت الهام گرفته است حس لطافت رنگهای رنگین کمان را در برابر زاویه ی تابش نور میدهند از این رو در دکوراسیون داخلی و خارجی در مکانهای عمومی استفاده نمود.

آلومینیوم کامپوزیت پانل ضدباکتری: پانل ضدباکتری  دارای هسته پلی‌اتیلن با وزن کم و ضدآلاینده است،که ویژگی این نوع ورق کامپوزیت این است که از رنگ ضد باکتری استفاده شده است که دارای ظاهری زیبا و مطلوب است و در بیشتر مراکز بهداشتی قابل استفاده است

آلومینیوم کامپوزیت پانل مقاوم در برابر آتش: این ورق هم از هسته پلاستیکی نسوز به همراه دو لایه ورق آلومینیوم تشکیل شده این هسته پلاستیکی دارای عنصر ضدآتش میباشد که به سختی آتش میگیرد، و زمان آتش هیچ گونه گاز از خود ساطع نمیکند و همچنین این ورق آزمایش شده و گواهی کیفیت را دریافت نموده است.

نمای کامپوزیت طرح چوب : این نوع ورق مانند ورقهای طرح فلز هست و هم برای نمای داخلی استفاده میشود و هم برای نمای خارجی و همچنین لایه ورق از جنس لمینیت میباشد.

روش نصب و انواع ورق کامپوزیت

 

 

درباره adminsazan

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *